Mobilna firma sprzątająca

Polecamy swoje usługi w zakresie:

*Profesjonalne czyszczenie dywanów nie polega na użyciu wyłącznie odkurzacza piorącego.

Usługa prania dywanów jaką proponujemy, składa się z następujących etapów:

2*Wszystkie prace prania i czyszczenia dywanów i tapicerek wykonywane są za pomocą profesjonalnej maszyny ekstrakcyjnej Santoemma Sabrina. Wyposażonej w podgrzewacz wody.

Ekstrakcja – tak zwane dogłębne czyszczenie – jest to metoda prania dywanów, wykładzin, tapicerki samochodowej i meblowej, która polega na wprowadzeniu środka piorącego wraz z wodą w materiał czyszczony oraz odessaniu go razem z brudem.

Opis odkurzacza
Odkurzacz

Ozonowanie za pomocą generatora

OZON posiada silne właściwości dezynfekujące oraz utleniające i jest powszechnie wykorzystywany na całym świecie w zwalczaniu: bakterii, wirusów, pleśni, grzybów i ich zarodników, roztoczy, insektów.

Jest wykorzystywany również do usuwania nieprzyjemnych zapachów takich jak: dym papierosowy, zapachy ludzkie i zwierzęce, spaleniznę po pożarach, stęchlizna itp. Przy jego pomocy odgrzybia się klimatyzacje w samochodach.

O3 jest gazem bardzo nietrwałym. W momencie styczności z bakteriami, wirusami i brzydkimi zapachami, dodatkowy atom tlenu niszczy je całkowicie, ale jednocześnie sam ulega zniszczeniu i pozostaje czysty tlen.

ZACHĘCAMY Z KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG I ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Clean Serwice Marta Krzysik
Wszelkie prawa zastrzeżone
kontakt: marta@clean-serwis.pl